UFC: Spięcie na spotkaniu twarzą w twarz! Amirkhani odepchnął rywala (WIDEO)

Sporty walki
UFC: Spięcie na spotkaniu twarzą w twarz! Amirkhani odepchnął rywala (WIDEO)
fot. youtube.com

W sobotę w Sztokholmie odbędzie się kolejna gala UFC. W karcie głównej znalazło się miejsce dla ciekawej walki w kategorii piórkowej między Makwanem Amirkhanim (14-3, 1 KO, 9 SUB) a Chrisem Fishgoldem (18-2-1, 2 KO, 13 SUB). Obu zawodnikom trudno ukryć wielkie emocje, o czym przekonaliśmy się podczas czwartkowego spotkania medialnego.

Amirkhani to zawodnik bardzo efektowny, ale walczący bardzo rzadko. W ostatnich trzech latach stoczył... trzy pojedynki. Pokonanie Jasona Knighta było prawdopodobnie najcenniejszym w jego karierze, ale może się to zmienić już w sobotę.

 

Fishgold to były mistrz Cage Warriors, który dla największej organizacji MMA na świecie walczył dwukrotnie. Po porażce z Calvinem Kattarem udało mu się poddać Daniela Teymura.

 

Na czwartkowym spotkaniu medialnym obaj zawodnicy spojrzeli sobie w oczy. Nie udało im się jednak utrzymać długiego kontaktu wzrokowego, gdyż Fishgold ewidentnie dążył do sprowokowania przeciwnika. Udało mu się, gdyż Amirkhani nie wytrzymał i odepchnął Anglika.

 

Transmisja gali UFC w sobotę od 19.00 w Polsacie Sport Fight i od 20.00 w Polsacie Sport!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze