Krychowiak: Sześć punktów da nam komfort psychiczny

Piłka nożna

Po piątkowy treningu reprezentacji Polski, Grzegorz Krychowiak z uśmiechem odpowiadał na pytania dziennikarzy. - Jestem przygotowany na dwa mecze, które są bardzo ważne - odpowiedział reprezentant zapytany o formę po sezonie.

Krychowiak w Lokomotiwie Moskwa nareszcie cieszy się zaufaniem trenera. W sezonie 2018/2019 rozegrał blisko 3500 minut, jednak jak sam podkreślał o zmęczeniu nie może być mowy.

 

 - Mimo rozegranego pełnego sezonu, czuję się bardzo dobrze. Jestem przygotowany na dwa ostatnie mecze, które są bardzo ważne. Najważniejsze byśmy byli cały czas skoncentrowani i nie zaprzątali sobie głowy niczym innym, poza zdobyciem sześciu punktów - powiedział.

 

Droga do Euro 2020 jest ekspresowa. Dotychczas eliminacje trwały blisko dwa lata, teraz 10 meczów eliminacyjnych zostanie rozegranych w rok.

 

 - Zdajemy sobie z tego sprawę, że dwa zwycięstwa pozwolą nam zrobić wielki krok w kierunku Euro 2020. Każdy następny mecz jest bardzo ważny, będą to trudne spotkania, z wymagającymi rywalami. Na pewno sześć punktów da nam komfort psychiczny - dodał Krychowiak.

 

WYNIKI I TABELE EL. EURO 2020

mż, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze