Karuzela trenerska na nowym poziomie. Klub zwolnił trenera po trzech godzinach!

Piłka nożna
Karuzela trenerska na nowym poziomie. Klub zwolnił trenera po trzech godzinach!
fot. Cyfrasport

Do iście kuriozalnego zdarzenia doszło w jednym z klubów występujących w najwyższej tureckiej klasie rozgrywkowej. Po zaledwie trzech godzinach od zakontraktowaniu İbrahima Üzülmeza w roli szkoleniowca, Kasimpaşa SK ogłosiła... że zwalnia trenera. Czy mamy do czynienia z rekordem?

Około godziny 14.00 Üzülmez został zaprezentowany na oficjalnej konferencji prasowej jako nowy trener Kasimapaşa SK. Zaledwie trzy godziny później podano informację o zwolnieniu byłego reprezentanta Turcji.

 

 

Üzülmez rozpoczął karierę seniorską w 1994 roku w klubie Gönenspor. Później bronił barw kilku drużyn, by ostatecznie trafić w 1999 roku do Gaziantepsporu, w którym spędził półtora roku. Łącznie rozegrał tam 47 ligowych spotkań i strzelił dwa gole. W 2000 roku podpisał kontrakt z Beşiktaşem JK, z którym po dwóch latach dotarł do finału Pucharu Turcji, w kolejnym sezonie wywalczył mistrzostwo kraju, a w 2007 roku udało mu się sięgnąć po pierwszy w karierze Puchar Turcji. W 2007 roku sięgnął zaś po dublet. Ponadto wystąpił w 37 meczach reprezentacji Turcji, w której zadebiutował 12 lutego 2003 roku. Strzelił w niej trzy gole.

 

Kasımpaşa Spor Kulübü został założony w 1921 roku i ma swoją siedzibę w Stambule. Do najwyższej tureckiej klasy rozgrywkowej powrócił po sezonie 2011/2012. Dwa lata później zajął szóste miejsce w Süper Lig. W ostatni sezonie uplasował się zaś na czternaste miejsce.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze