Liga Narodów siatkarzy: Turniej w Ningbo. Terminarz i plan transmisji

Siatkówka
Liga Narodów siatkarzy: Turniej w Ningbo. Terminarz i plan transmisji
fot. Cyfrasport

Polscy siatkarze turniejem w Katowicach rozpoczęli zmagania w Lidze Narodów. W Spodku wygrali dwa mecze, a w jednym musieli uznać wyższość rywali. Teraz podopieczni trenera Vitala Heynena ruszają w podróż po świecie. Pierwszym przystankiem będą Chiny. Kiedy grają Polacy? Sprawdź terminarz i plan transmisji turnieju Ligi Narodów siatkarzy w Ningbo.

W katowickim Spodku Polacy pokonali Australię 3:1, następnie Stany Zjednoczone 3:2, a na zakończenie turnieju przegrali 1:3 z Brazylią.

 

Brazylia zagrała w pełnym składzie, my zmienialiśmy na wielu pozycjach. Dałem szansę gry zawodnikom. Nie jestem oczywiście usatysfakcjonowany w tym momencie. Myślę, że zachowaliśmy twarz w ciągu tych trzech dni turnieju, wygraliśmy dwa mecze. Oczywiście Brazylijczycy byli najsilniejszym rywalem podczas tego weekendu – podsumował ten występ trener Heynen.

 

Po zawodach w Katowicach biało-czerwoni w kolejne czerwcowe weekendy będą rywalizowali na turniejach w Ningbo (Chiny), Urmii (Iran), Mediolanie (Włochy) oraz Lipsku (Niemcy). Do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w Chicago w dniach 10–14 lipca, awansuje pięć najlepszych drużyn oraz gospodarz (USA).

 

W Ningbo mistrzowie świata zmierzą się kolejno z Francją (7 czerwca), Bułgarią (8 czerwca) oraz Chinami (9 czerwca). Najciekawiej zapowiada się konfrontacja z reprezentacją Francji. Z tą drużyną Polacy będą rywalizowali również podczas najważniejszej imprezy tego sezonu – turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich.

 

Terminarz i plan transmisji turnieju Ligi Narodów w Ningbo (7–9 czerwca):

 

2019-06-07: Francja – Polska (piątek, godzina 9.45; transmisja – Polsat Sport)
2019-06-07: Chiny – Bułgaria (piątek, godzina 13.15; transmisja – Polsat Sport)

 

2019-06-08: Polska – Bułgaria (sobota, godzina 9.45; transmisja – Polsat Sport)
2019-06-08: Chiny – Francja (sobota, godzina 13.15; transmisja – Polsat Sport)

 

2019-06-09: Bułgaria – Francja (niedziela, godzina 9.45; transmisja – Polsat Sport Extra)
2019-06-09: Chiny – Polska (niedziela, godzina 13.15; transmisja – Polsat Sport).

 

TERMINARZ LIGI NARODÓW SIATKARZY

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze