MŚ U-20: Znamy komplet ćwierćfinalistów. Program 1/4 finału

Piłka nożna
MŚ U-20: Znamy komplet ćwierćfinalistów. Program 1/4 finału
fot. CyfraSport

Mali zostało ostatnim ćwierćfinalistą MŚ U-20 po zwycięstwie nad Argentyną po rzutach karnych. Tym samym w najlepszej ósemce mundialu znalazły się dwie drużyny z Czarnego Lądu. Sprawdźcie program 1/4 finału MŚ U-20.

W pierwszym ćwierćfinale na stadionie Widzewa w Łodzi zmierzą się Kolumbijczycy i Ukraińcy. Spotkanie zostanie rozegrane w piątek 7 czerwca o 15:30. Zawodnicy z Ameryki Południowej do tej fazy awansowali po wygranej z Nową Zelandią po karnych. Nasi sąsiedzi ze wschodu spędzili na murawie mniej czasu, a zwycięstwo z Panamą 4:1 przyszło im stosunkowo łatwo.

 

Tego samego dnia dojdzie do meczu Włochy - Mali, a Italia będzie w uprzywilejowanej sytuacji, bo wygrała z Polską już w niedzielę. Malijczycy musieli zaś zagrać dogrywkę i rzuty karne dwa dni później w starciu z Argentyną, ale ostatecznie zwyciężyli. Tym samym zmierzą się z Włochami w Tychach.

 

W sobotę 8 czerwca poznamy zaś komplet półfinalistów, a wyłonią go mecze USA - Ekwador i Korea Południowa - Senegal. Pierwszy bój rozegrany zostanie o 17:30 w Gdyni, a drugi trzy godziny później w Bielsku-Białej.

 

Program 1/4 finału MŚ U-20:

 

7 czerwca
Kolumbia - Ukraina 15:30 (Stadion Widzewa w Łodzi)
Włochy - Mali 18:30 (Stadion Miejski w Tychach)

 

8 czerwca
USA - Ekwador 17:30 (Stadion Miejski w Gdyni)
Korea Południowa - Senegal 20:30 (Stadion Miejski w Bielsku-Białej)

 

WYNIKI I DRABINKA MISTRZOSTW ŚWIATA U-20

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze