Przyszłość wielkiego talentu wyjaśniona? Podpisze kontrakt po odejściu Hazarda

Piłka nożna
Przyszłość wielkiego talentu wyjaśniona? Podpisze kontrakt po odejściu Hazarda
fot. PAP

Przez wiele miesięcy Chelsea walczyła o zatrzymanie Calluma Hudsona-Odoia w klubie. W styczniu się to udało, lecz 20-latek ciągle nie był przekonany co do swojej przyszłości. Ostatnie dni mogły jednak zmienić jego podejście!

Chodzi o plotki łączące trenera Maurizio Sarriego z Juventusem. Nie jest tajemnicą, że 18-latek miał żal do Włocha, który przez długi czas nie widział w nim zawodnika pierwszego składu. Dopiero presja ze strony fanów oraz kolejne oferty Bayernu Monachium sprawiły, że Sarri zdecydował się na nieco odważniejsze korzystanie z jego usług.

 

Pod koniec sezonu Hudson-Odoi zerwał ścięgno Achillesa. To oznacza, że czeka go kilka miesięcy przerwy. To jednak nie zniechęciło Bayernu, który zamierzał zgłosić się po Anglika nawet mimo tak poważnej kontuzji. Kontrakt 18-latka wygasa latem 2020 roku, więc cena nie byłaby zbyt wygórowana.

 

Chelsea chciała go przekonać do zmiany decyzji i niewykluczone, że jej się to uda! Jak podał profil "CarefreeYouth", mający bardzo dobre rozeznanie wśród młodych piłkarzy "The Blues, Hudson-Odoi niedługo podpisze pięcioletnią umowę. Ogłoszenie nastąpi po tym, jak do Realu Madryt przeniesie się Eden Hazard.

Jest duża szansa, że 18-latek przejmie numer po Belgu i będzie występował z "10". Ma zarabiać 100 tysięcy funtów tygodniowo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie