Seferovic: Zabrakło nam klarownych szans po przerwie

- Trochę pech, trochę naszej winy. Nie pokazaliśmy co tak naprawdę potrafimy. W pierwszej połowie mieliśmy takie "pół-szanse". W drugiej połowie muszę powiedzieć, że nie mieliśmy żadnych okazji - powiedział reprezentant Szwajcarii, Haris Seferovic, którego drużyna przegrała w półfinale Ligi Narodów z Portugalią 1:3.

Bożydar Iwanow: Bardzo dobry mecz w twoim wykonaniu, ale wynik na pewno nie jest satysfakcjonujący, choć były szanse. To Cristiano Ronaldo? To pech?

Haris Sferovic: Trochę pech, trochę naszej winy. Nie pokazaliśmy co tak naprawdę potrafimy. W pierwszej połowie mieliśmy takie "pół-szanse". W drugiej połowie muszę powiedzieć, że nie mieliśmy żadnych okazji. Zabrakło trochę świeżości, ale czekamy na kolejne spotkanie. Taki jest sport. Portugalia gra w finale.

Mieliście jednak w tym meczu okazje. Jedną z nich miał Shaqiri.

Tak, ale nie było takiej optymalnej sytuacji do strzelenia gola. Taka jest piłka nożna. Kolejny mecz przed nami. Portugalia tak naprawdę miała trzy okazje i zdobyła trzy bramki.

W końcówce spotkania towarzyszył wam pech. Zabrakło koncentracji?

Nie. Koncentracja była w naszym zespole na sto procent do końca spotkania. Nie wiem tak naprawdę co się wydarzyło. Taka jest piłka nożna. W kolejnym meczu postaramy się zagrać lepiej.