Polska - Izrael: Lewandowski, Grosicki i 3:0! Rywale na deskach (WIDEO)

Reprezentacja Polski nie zwolniła tempa w drugiej połowie meczu z Izraelem! W odstępie trzech minut gole strzelili Robert Lewandowski oraz Kamil Grosicki.

Biało-Czerwoni mieli za sobą niezłe 45 minut, czego zwieńczeniem był piękny gol Krzysztofa Piątka. Poza wynikiem cieszyła dobra gra, której nie widzieliśmy w piątkowym starciu przeciwko Macedonii Północnej. Na tle Izraela piłkarze Jerzego Brzęczka prezentowali się znacznie lepiej.

Do przerwy było więc 1:0, a w drugiej połowie dołożyli kolejne trafienia. Zaczęło się od Grosickiego, który wywalczył rzut karny. Izraelczycy długo protestowali, ale musieli pogodzić się z decyzją Tobiasa Stielera. Do piłki podszedł Robert Lewandowski i pewnym strzałem podwyższył wynik na 2:0.

Chwilę później kibice na PGE Narodowym cieszyli się po raz kolejny. Reprezentanci Polski świetnie wyszli spod pressingu, genialnym przerzutem popisał się Piotr Zielinski, a gola strzelił Grosicki. Błąd przy tej bramce popełnił bramkarz Ariel Harush.