El. Euro 2020: Skandal w izraelskiej kadrze! Rywale Polaków spędzili noc w... kasynie?

Piłka nożna

Po bolesnej porażce z reprezentacją Polski (0:4), piłkarze drużyny narodowej Izraela chcieli jak najszybciej zapomnieć o blamażu. Jednak wybrali niewłaściwy sposób do tego, gdyż wiele wskazuje na to, że poszli do... kasyna. Oznacza to, że czterech zawodników złamało kodeks etyki, który panuje w kadrze. Śledztwo w tej sprawie trwa. Najprawdopodobniej izraelska federacja nałoży karę na szukających wrażeń reprezentantów.

Izraelscy kibice oraz sami piłkarze po udanym starcie w eliminacjach Euro 2020, mieli duże apetyty na korzystny wynik w meczu z Polską. Jednak Biało-Czerwoni pokazali miejsce w szeregu ekipie gości i wygrali 4:0. Po spotkaniu czterej podopieczni Adreasa Herzoga nie zamierzali zostać w hotelu i się zamartwiać. Beram Kayal, Dia Saba, Taleb Tawatha oraz Ayid Habashi, bo o nich mowa, udali się do centrum Warszawy. Wszystko wskazuje na to, że spędzili noc w jednym ze stołecznych kasyn.

 

Na Twitterze serwis kann_news zamieścił zdjęcie, na który widać, że izraelscy piłkarze stoją przed wejściem do kasyna. Jednak na podstawie tego dowodu nie można jednoznacznie stwierdzić, że w nim byli. Tak czy inaczej nie zmienia to faktu, że opuścili hotel, więc spotka ich za to kara.

Jeden z zawodników, którzy poważnie naruszyli kodeks kadry zabrał głos w tej sprawie. - Po meczu wyszliśmy jedynie do kawiarni, ale fakt jest taki, że opuściliśmy hotel - wyznał w mediach Tawatha, który na co dzień jest graczem Eintrachtu Frankfurt.

 

WYNIKI I TABELE EL. EURO 2020

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie