Copa America: Wejście smoka Gonzaleza! Rewelacyjna bramka Paragwajczyka (WIDEO)

Derlis Gonzalez pojawił się na boisku w meczu Paragwaj - Katar tuż po przerwie, a po ośmiu minutach cieszył się ze strzelonego gola. Jego uderzenie z dystansu było kapitalne.

Obie reprezentacje znały już wynik pierwszego spotkania grupy B Copa America 2019. Kolumbia pokonała Argentynę, a to przecież te dwie reprezentacje są na papierze najsilniejsze. Zarówno Paragwajczycy, jak i Katarczycy chcieli więc osiągnąć korzystny rezultat.

Lepiej zaczęli ci pierwsi. Już po czterech minutach prowadzili za sprawą rzutu karnego bezbłędnie wykonanego przez Oscara Cardozo. Później oglądaliśmy mnóstwo sytuacji podbramkowych, ale nawet jeśli piłka wpadała do siatki, to sędzia Diego Haro nie uznawał trafienia. Tak było na początku drugiej połowy, kiedy radość Cardozo okazała się przedwczesna.

Na swoje szczęście Paragwajczycy szybko podwyższyli wynik. Przed polem karnym mnóstwo miejsca miał Derlis Gonzalez, który pojawił się na boisku w drugiej połowie. Skorzystał z tego, przymierzył i fenomenalnym strzałem zdobył bramkę na 2:0.

Jak na razie może to być nawet najładniejszy gol Copa America 2019.