Copa America: Boliwia - Peru. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Potyczka Boliwii z Peru rozpoczyna drugą kolejkę spotkań w grupie A. Peruwiańczycy w pierwszym swoim meczu na Copa America bezbramkowo zremisowali z Wenezuelą, z kolei Boliwijczycy ulegli faworyzowanej Brazylii 0:3. Jak będzie tym razem? Odpowiedź już niebawem. Relacja na żywo z meczu Boliwia - Peru na Polsatsport.pl od 23:15.

Niepodważalnym faworytem do zwycięstwa w grupie A są gospodarze turnieju - Brazylijczycy. Jednak wiele wskazuje na to, że do ostatniego spotkania toczyć się będzie walka o pozostałe miejsca premiowane awansem. Reprezentacja Peru, która mimo ogromnej przewagi w pierwszym spotkaniu nie wygrała z Wenezuelą, nadal liczy na zajęcie przynajmniej drugiej lokaty.

 

Jefferson Farfan i jego koledzy nie mieli szczęścia w starciu z Wenezuelą. "Inkowie" po prostu nie mieli swojego dnia. Wystarczy dodać, że nie zaliczono im dwóch bramek, a do tego zmarnowali okazje z kilku metrów. Tym razem to oni będą jednak faworytem w starciu z jednym z najsłabszych zespołów na turnieju.

 

Z kolei Boliwijczycy w meczu otwarcia z gospodarzami nie mieli nic do powiedzenia. Co prawda, trzeba przyznać, że długo skutecznie bronili dostępu do własnej bramki, jednak w drugiej połowie byli już bezradni. W potyczce z "Canarinhos" oddali zaledwie jeden celny strzał na bramkę strzeżoną przez jednego z najlepszych bramkarza świata - Alissona Beckera.

 

Transmisja meczu Boliwia - Peru od godz. 23:15 na Polsacie Sport i Polsacie Sport Premium 1. Relacja na żywo z tego spotkania na Polsatsport.pl.
 
A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze