Polskie wakacje Leona. "Byłem nad morzem i na Mazurach"

Siatkówka

Wilfredo Leon był gościem specjalnym studia Polsatu Sport przed kolejnym meczem reprezentacji Polski w Lidze Narodów. Zawodnik, który już za kilka tygodni będzie mógł zadebiutować w biało-czerwonej koszulce opowiedział o swoich wakacjach, spędzonych w najbardziej turystycznych miejscach naszego kraju.

Leona po raz pierwszy od wielu lat czeka sezon reprezentacyjny, więc lato spędza zupełnie inaczej. Już 24 lipca będzie mógł zadebiutować w reprezentacji Polski po minięciu okresu karencji. Siatkarz, który związał z Polską także swoje życie osobiste, spędził minione tygodnie w naszych kurortach wypoczynkowych.
 
- Byłem nad morzem i na Mazurach. To było bardzo fajne, spędziłem ten czas z rodziną. Ten czas dał mi trochę oddechu, ale trenowałem też prywatnie. To była siłownia, bo fizycznie wyglądam tak, jak wcześniej. Trochę pobawiłem się z piłką, liczę na wypracowaną wcześniej kondycję
 
Krzysztof Wanio zapytał przyszłego reprezentanta Polski, czy ludzie w tych rejonach Polski zaczepiali go i chcieli odbić z nim piłkę.
 
- Kilka osób mnie widziało, jednak trochę się krępowali. To nie było pływanie łódką po wodzie, bardziej stacjonarne wakacje na lądzie. Chciałem, żeby ten czas był wyjątkowy dla mojej córki - przyznał rozbawiony siatkarz.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie