Transfer Białkowskiego upadł. Problemem testy medyczne

Piłka nożna
Transfer Białkowskiego upadł. Problemem testy medyczne
fot. PAP

Bartosz Białkowski, bramkarz Ipswich Town, był bardzo blisko przenosin do nowego klubu. Jego usługami poważnie zainteresowane było Millwall FC, jednak transakcja nie doszła do skutku. Polak miał problem z przejściem testów medycznych przez kontuzję kolana.

Białkowski spadł wraz z Ipswich do League One. Polak, który prezentował się bardzo dobrze w Championship, z chęcią wróciłby na zaplecze Premier League. Chętnych na usługi bramkarza nie brakowało.

Jak donosi BBC Radio, Ipswich Town i Millwall FC dogadały się w sprawie kwoty transferu. Sam zawodnik również uzgodnił warunki kontraktu. Przeszkodą okazały się jednak testy medyczne. Białkowski zmaga się z kontuzją kolana, przez co nie może takich testów przejść.

Millwall się jednak nie poddaje. Chce poczekać i wystosować kolejną ofertę. Sam właściciel Ipswich Town Marcus Evans przyznał, że transfer upadł bezpowrotnie.

- Negocjacje toczyły się prawidłowo. Dogadaliśmy się z Ipswich, ale potem pojawiły się komplikacje z papierami medycznymi. Sprawa się bardzo skomplikowała i nie wiadomo co dalej - powiedział menedżer Millwall Neil Harris dla South London News.

Białkowski jest piłkarzem Ipswich Town od 2014 roku. W sezonie 2018/2019 rozegrał 30 spotkań w barwach "Tractor Boys".

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze