Kraśnicki: 20 medali? Na razie cieszmy się z tego, co osiągnęliśmy

Inne
Kraśnicki: 20 medali? Na razie cieszmy się z tego, co osiągnęliśmy
fot. Polsat Sport

Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Andrzej Kraśnicki oglądał w Mińsku wielki sukces Tomasza Kaczora na torze kajakarskim. "Była tu cała światowa czołówka. To dla nas ogromny sukces. Kolejne medale? Na razie cieszmy się z tego, co mamy" - powiedział Kraśnicki.

Artur Łukaszewski: Panie prezesie, mamy dwa złote medale. Czekaliśmy tu jednak na dwadzieścia! Na razie - niewiele na to wskazuje.
 
Andrzej Kraśnicki: Na razie powinniśmy się cieszyć z tego, co mamy. Jesteśmy bezpośrednio po dekoracji. Mamy dwa złote medale, co najmniej tyle, ile przywieźliśmy z Baku. Jestem pewny, że będzie ich więcej. Oczekiwanie dwudziestu medali, kiedy jest tutaj mniej dyscyplin jest dosyć trudne. Niezwykle się cieszę, że polska flaga mogła tutaj być zaprezentowana.
 
Na co jeszcze liczymy w Mińsku?
 
Liczymy na kolejne sukcesy i miejmy nadzieję, że będzie ich jak najwięcej. Wrażenia po rywalizacji na torze kajakowym są fantastyczne. Znalazła się tu cała czołówka światowa. Dla nas to jest naprawdę ogromny sukces. Udało nam się tutaj wysłuchać polskiego hymnu. Jakość obiektów jest tutaj fantastyczna.
Artur Łukaszewski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie