Parke zapowiedział występ na KSW 50! Specjalna dieta pozwoli mu osiągnąć limit

Sporty walki

Występ Normana Parke'a (27-6-1-1 NC, 4 KO, 12 SUB) na KSW 50 nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, jednak brytyjski wojownik już przygotowuje się do ewentualnego występu w Londynie. - Dziękuję Polsko za świetnie spędzony czas. Pora na odpowiednią dietę, by zmieścić się w limicie wagi lekkiej - powiedział krnąbrny zawodnik.

Już kilka tygodni temu Irlandczyk z Północy zapowiadał swój występ w O2 Arena na KSW 50. Przypomnijmy, że jubileuszowa gala polskiej organizacji odbędzie się 14 września w Londynie. W swojej poprzedniej walce pokonał on Artura Sowińskiego na KSW 49.
 
Wszystko wskazuje na to, że dostanie on szansę walki o pas mistrzowski. Zawodnik w jednej z rozmów zdradził kilka szczegółów na temat zbliżającego się pojedynku.
 
- Dziękuję Polsko za świetnie spędzony tutaj czas. Poznałem wiele wspaniałych osób. Poprowadziłem nawet seminarium w Krakowie. Czas na trening i przygotowanie do walki na KSW we wrześniu. Pora podjąć się odpowiedniej diety, by zmieścić się w limicie wagi lekkiej - powiedział 30-latek.
 
Jednym z potencjalnych rywali Parke'a może być Marian Ziółkowski. W Londynie obejrzymy także Philipa De Friesa, Tomasza Narkuna i Damiana Janikowskiego.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze