Zbliża się motocrossowy obóz Moto Gang dla motocykli i quadów

Moto
Zbliża się motocrossowy obóz Moto Gang dla motocykli i quadów
fot. Informacja prasowa

Wakacje to najpiękniejszy okres w ciągu całego roku. Któż z nas na nie nie czeka? Wszyscy! Szczególnie jednak dzieci, które po trudach nauki w końcu mogą oddać się swoim pasjom. My mamy pomysł, jak wykorzystać ten czas i połączyć przyjemne z pożytecznym.

Nudzi Cię oglądanie telewizji, granie na komputerze czy leżenie na plaży? Mamy dla Ciebie ciekawą alternatywę! Kochasz wyzwania, adrenalinę i ekstremalne przeżycia? Z wielką przyjemnością możemy ogłosić, że mamy ostatnie zaproszenie dla tych, którzy chcą swój czas wypełnić zanurzając się w freestyle. Podczas obozu Moto Gang początkujący zawodnicy nauczą się odpowiedniej techniki na motocyklach i quadach. Nasi profesjonalni trenerzy zadbają też o to, aby pokazać Wam co robić, aby unikać niepotrzebnych kontuzji.

 

Camp przeznaczony jest również dla młodych adeptów motoryzacji, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności jazdy. Zajęcia odbywać się będą na polanie oddalonej o zaledwie 100 metrów od zakwaterowania, a także na profesjonalnych torach motocrossowych, na których odbywają się Mistrzostwa Polski - nie da się przecież nauczyć jeździć trenując tylko na jednym torze. Ponadto w tych miejscach młodzi adepci motoryzacji wezmą udział w specjalnym szkoleniu, podczas którego z pierwszej ręki dowiedzą się o sprawdzonych strategiach marketingowych. Dzięki temu w późniejszym etapie kariery będą mogli odciążyć finansowo rodziców, a także unikną błędów, które mogą zaważyć na przyszłym sukcesie.

 

Obóz Moto Gang odbędzie się w dniach:
I TURNUS: 29 czerwca – 5 lipca (ostatnie wolne miejsca)
II TURNUS: 22 lipca – 28 lipca

Motocrossowy obóz powraca do Agro Wolice!

 

Kto był ten wie, że to miejsce to nie tylko zielone łąki i pola, a przede wszystkim - specjalnie wydzielone trasy do doskonalenia swoich motoryzacyjnych umiejętności. Urokliwe gospodarstwo to miejsce, gdzie swoje pierwsze kroki na motocyklu stawiał 2-krotny mistrz polski FMX oraz zdobywca Pucharu Polski Cross Country Artur Puzio. Co ciekawe, sam czempion będzie jednym z trenerów na obozie. Treningi poprowadzi również kilkukrotny Mistrz Łotwy Motocross oraz uczestnik MXGP Martins Aleksandrovics. Pod ich czujnym okiem nauczysz się jazdy po piachu, techniki cross country i enduro. Będziesz również wiedział jak panować nad motocyklem oraz quadem zarówno w powietrzu jak i na torze. Dzięki temu unikniesz potencjalnych wypadków podczas wyścigów i zawodów. W trakcie obozu odbędą się także warsztaty, podczas których nauczysz się prawidłowej obsługi motocykla. Poruszymy również tematykę przygotowania motocykla do zawodów, regulacji oraz dopasowania zawieszenia do wagi i wzrostu. Dowiecie się również o regulacji zawieszenia, które jest zależnie od warunków panujących na torze oraz podłożu.


Obóz również dla miłośników QUADÓW?

 

W tym roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i ich pociech, postanowiliśmy stworzyć grupę dedykowaną dla miłośników czterech kółek. QUADY – bo o nich właśnie mowa, stały się w obecnych czasach popularnym prezentem okolicznościowym, a także wspaniałym wstępem do rozpoczęcia swojej przygody z motoryzacją. Mając na uwadze, że nawet najbardziej odpowiedzialny młody człowiek nie ma pojęcia o technice jazdy, zasadach współuczestnictwa w ruchu czy serwisie własnego sprzętu, przedstawimy ofertę idealną dla tych, dla których pasja i przyjemność idzie w parze z bezpieczeństwem! Jak pewnie wiecie, czterokołowce mają sporą masę własną , niezależnie od parametrów pojemności czy mocy. Z tego powodu, aby uniknąć kontuzji, niezmiernie ważna jest technika jazdy. Chcemy Was nauczyć prawidłowej pozycji, manewrów oraz technik pokonywania zakrętów i przeszkód od początku przygody z maszyną. Oferta kierowana jest do osób początkujących oraz jeżdżących rekreacyjnie.

 

Ponadto pokażemy Wam, jak przeprowadzić rozgrzewkę przed treningiem przy okazji dobrze się tym bawiąc. Z tej okazji będziemy mieli dla Was niezliczoną ilością atrakcji dodatkowych:
- zajęcia z zorbingu (trening zjazdu z górki w specjalnej kuli, która umożliwia na przykład bieganie po wodzie)
- SURVIVAL ( niezapomniana zabawa, nauka przetrwania bez telefonu komórkowego i noc w lesie dla odważnych )
- nocny seans kinowy o tematyce motocross i quad
- zajęcia na innych torach motocross (nie da się nauczyć jeździć trenując tylko na 1 torze)
- spływ kajakowy
- ekstremalne skoki oraz przejażdżka Polarisem 1000 TURBO na 2 kołach
- wyścigi w kukurydzy

Atrakcje fakultatywne:
- nauka wakeboard za specjalną motorówką z regulacją wysokości fali
- tubing (czyli ekstremalne ciągnięcie za motorówką na specjalnej kanapie)
- zawody paintball
- nauka swobodnego spadania w tunelu aerodynamicznym
- skoki z bloba (specjalna poducha wyrzucająca do wody)
- ludzka proca

 

Bezpieczeństwo podczas obozu Moto Gang jest dla nas priorytetem. Dlatego też nad uczestnikami campu będzie czuwała profesjonalna kadra pedagogiczna wraz z wychowawcą grupy.

 

Jeszcze nie przekonaliśmy Was do uczestnictwa w wypełnionymi atrakcjami obozie? Po obejrzeniu filmów z poprzednich edycji Campu nie będziecie mieć już wątpliwości! Tak się bawiliśmy:

 

 

 

KN, Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie