Piazza poprowadzi klub z Serie A!

Siatkówka
Piazza poprowadzi klub z Serie A!
fot. CyfraSport

Trener Roberto Piazza rozstał się z PGE Skrą Bełchatów kilkanaście dni temu, a w czwartek poznaliśmy jego nowy klub. Włoch powraca do swojej ojczyzny, gdzie poprowadzi Revivre Axopower Milano.

Po zdobyciu tytułu mistrza Polski, kampania 2018/2019 była dla PGE Skry bardzo nieudana. O rozstaniu z 51-letnim szkoleniowcem, który od niedawna jest opiekunem męskiej kadry Holandii, klub z Bełchatowa poinformował w poniedziałek.
 
- Sezon, który jest za nami był bardzo trudny i zakończył się dla nas tak, jak się zakończył. Pożegnaliśmy się w zgodzie podając sobie rękę. Życzę Roberto samych sukcesów w pracy z reprezentacją Holandii – tłumaczył cytowany na internetowej stronie klubu prezes PGE Skry Konrad Piechocki.
 
Jego miejsce w Bełchatowie zajął Michał Mieszko Gogol, tymczasem Włoch poprowadzi ekipę z Serie A. Jego nowym klubem będzie Powervolley Milano. W zespole ze stolicy mody występują między innymi Nimir Abdel-Aziz, Matteo Piano czy Nemanja Petrić.
 

 

Piazza pracował już w przeszłości na włoskiej ziemi: prowadził Sisley Treviso (2009-2012), Bre Banca Lannutti Cuneo (2012-2014) i Azimut Modena (2016-2017).
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie