ATP w Antalyi: Kecmanovic pozna finałowego rywala w sobotę

Serb Miomir Kecmanovic po wygranej z rozstawionym z "trójką" Australijczykiem Jordanem Thompsonem 6:7 (5-7), 7:6 (7-5), 7:6 (7-1) awansował do finału turnieju ATP na kortach trawiastych w Antalyi. Drugi półfinał, przerwany z powodu deszczu, rozstrzygnie się w sobotę.

Finałowym rywalem Serba będzie triumfator meczu Włocha Lorenzo Sonego z rozstawionym z numerem czwartym Hiszpanem Pablo Carreno-Bustą. Pierwszego seta wygrał Sonego 6:3, a w drugim - przy stanie 5:5 - pojedynek został przerwany z powodu opadów deszczu.

Spotkanie ma zostać dokończone w sobotę.

Do imprezy w Antalyi (pula nagród 445 690 euro) nie zgłosił się żaden Polak.

Wyniki półfinałów:

Miomir Kecmanovic (Serbia) - Jordan Thompson (Australia, 3) 6:7 (5-7), 7:6 (7-5), 7:6 (7-1)
Lorenzo Sonego (Włochy) - Pablo Carreno-Busta (Hiszpania, 4) 6:3, 5:5 - przerwany z powodu deszczu