Nowa profesja Wołosz i przewodniczka Grajber. Kulisy przygotowań do Final Six Ligi Narodów

Siatkówka

Mimo, że za polskimi siatkarkami ponad sześć tygodni ciężkiej pracy humory nadal im dopisują. Biało-Czerwone w Nankinie przygotowują się do turnieju finałowego Ligi Narodów, który rozpocznie się już w środę. Zajrzyjcie za kulisy naszej reprezentacji!

Wiele siatkarek ma za sobą trudny sezon klubowy. Rozgrywki reprezentacyjne wcale nie zapowiadają się łatwiej. Mimo tego podopieczne trenera Jacka Nawrockiego z uśmiechem na ustach trenują ciężko przed Final Six Ligi Narodów. Motywacja jest ogromna, bo reprezentacja Polski pań ostatni raz zagrała w turnieju finałowym w 2010 roku (rozgrywki nosiły wówczas nazwę World Grand Prix).

 

Atmosfera w zespole jest znakomita. Podczas treningów nie brakuje czasu na solidną dawkę humoru. W trakcie jednych z zajęć Martyna Grajber oprowadziła wysłannika Polsatu Sport Adriana Brzozowskiego po siłowni, a Joanna Wołosz zaprezentowała jaki ma pomysł na pracę po zakończeniu kariery.

 

 

Biało-Czerwone czują się bardzo dobrze we własnym gronie. Oby to pomogło podczas turnieju finałowego, który odbędzie się w Nankinie w dniach 3-7 lipca. Oprócz Polek i Chinek, które będą gospodyniami, w turnieju wezmą udział Brazylijki, Turczynki, Włoszki i Amerykanki.

 

W ubiegłym roku triumfowały Stany Zjednoczone. Na podium znalazły się również Turcja i Chiny.

 

W załączonym materiale wideo kulisy przygotowań reprezentacji Polski siatkarek do Final Six Ligi Narodów.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie