Nawrocki przed meczem z USA: Znamy ich sposób grania

Siatkówka

Nie ma tu żadnego zaskoczenia, jeżeli chodzi o zespół USA. Graliśmy z nimi w zeszłym sezonie, graliśmy i w tym. Znamy ich sposób grania. To duża jakość i nie będzie łatwo - powiedział selekcjoner reprezentacji Polski, Jacek Nawrocki. Biało-Czerwone w środę zagrają z Amerykankami w pierwszym swoim meczu Final Six Ligi Narodów.

Adrian Brzozowski: Trenerze, coraz mniej czasu do pierwszego spotkania. Sztab szkoleniowy na pewno już plan na ten turniej ma.

Jacek Nawrocki: Nie ma tu żadnego zaskoczenia, jeżeli chodzi o zespół USA. Graliśmy z nimi w zeszłym sezonie, graliśmy i w tym. Znamy ich sposób grania. To duża jakość i nie będzie łatwo. Po to przyjechaliśmy, żeby walczyć o to co możemy.

Ten ostatni mecz ze Stanami Zjednoczonymi nie wyglądał źle do pewnego momentu. Wiadomo, że spotkanie w Chinach będzie inne, bo stawka jest większa.

Dwa sety graliśmy nieźle. Amerykanki zagrywką pozwalały nam na prowadzenie naszej siatkówki. Później włączyły kolejny bieg i rozwiązały to serwisem oraz świetną grę w obronie. W środę od początku będzie duża presja, by ustawić sobie to spotkanie.

Czy taktyka się mocno zmieni na spotkanie z USA?

One grają bardzo precyzyjnym systemem. Ich sposób gry się nie zmieni. My wiemy wszystko o ich taktyce, ale ważne, żeby to dobrze wykorzystać.

Cała rozmowa z Jackiem Nawrockim w załączonym materiale wideo.

 

Transmisje Final Six Ligi Narodów kobiet na sportowych antenach Polsatu.

WYNIKI I TERMINARZ FINAL SIX LIGI NARODÓW<

Adrian Brzozowski, IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie