Wolanski znowu chciała to zrobić! Planowała akcję podczas finału Copa America! (ZDJĘCIA)

Ledwo sprawa Kinsey Wolanski ucichła, a "bohaterka" finału Ligi Mistrzów ponownie próbowała znaleźć się na świeczniku piłkarskiego świata. Instagramowiczka planowała wbiec na murawę podczas Copa America, ale odpowiednie służby powstrzymały jej akcje. Amerykanka na mediach społecznościowych pochwaliła się całym wydarzeniem.

Po finale Ligi Mistrzów poza wynikiem spotkania najwięcej mówiło się o incydencie Wolanski. Amerykanka wbiegła na murawę w pierwszej połowie meczu, a sędzia Damir Skomina był zmuszony przerwać rywalizację. "Bohaterka" biegu zyskała niesamowitą popularność w mediach społecznościowych i... osiągnęła swój cel.

Jej konto na Instagramie zostało jednak chwilowo zamknięte. Tuż po ponownym udostępnieniu profilu dała do zrozumienia, że to nie koniec podbijania piłkarskich stadionów.

- Madryt podbity, co przed nami? - napisała Wolanski w jednym z postów.

Najnowsze publikacje Amerykanki odkrywają w pełni karty. Wolanski planowała wbiec na murawę w trakcie finału Copa America. Tym razem jednak jej akcja została powstrzymana przez brazylijskie służby, a Instagramowiczka wraz z chłopakiem trafiła do aresztu.

- Przyznaję, że tym razem turniej Copa America wygrał, ale to była ogromna zabaw próbować zrobić to ponownie - napisała w opublikowanym poście.

Wolanski ujawniła, że w akcji ich zatrzymania brało udział około 20 strażników. Para opuściła już areszt i cieszy się urokami Kraju Kawy... Ale czy to faktycznie powód do dumy?

W finale Copa America faworyzowana Brazylia pokonała 3:1 reprezentację Peru. Gole dla gospodarzy strzelili Everton, Gabriel Jesus i Richarlison. Dla gości trafił Paolo Guerrero.

W załączonym materiale wideo występ Anitty.