Do Ankaragücü Pazdan przeniósł się z Legii Warszawa 29 stycznia 2019 roku. Pierwotnie podpisał umowę do końca 2020 roku, jednak dzięki świetnym występom, właściciele klubu postanowili zatrzymać Polaka na kolejny rok, oferując mu pokaźną podwyżkę. Nowy kontrakt będzie zatem obowiązywał do końca czerwca 2021 roku.

 

Obrońca reprezentacji Polski od razu wyrobił sobie w Turcji odpowiednią renomę, dzięki czemu zainteresowanie nim zgłaszały również inne kluby tamtejszej ekstraklasy. Ostatecznie postanowił jednak nie zmieniać reprezentowanych barw.

 

 

W Ankaragücü rozegrał jak do tej pory czternaście spotkań, w których strzelił dwa gole i zanotował jedną asystę. Swoją dobrą grą przyczynił się do utrzymania drużyny w najwyższej tureckiej klasie rozgrywkowej. Ekipa z Ankary zakończyła ostatni sezon na 13. miejscu, podczas gdy spadek dotyczy drużyn z miejsc 16-18.

 

Wcześniej Pazdan występował w polskiej ekstraklasie, gdzie bronił barw Legii Warszawa, Jagiellonii Białystok oraz Górnika Zabrze. Pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiał zaś w Hutniku Kraków.