Korun: Zabrakło koncentracji

Piłka nożna

- Zabrakło trochę koncentracji w tych ostatnich minutach. Mieliśmy mecz pod kontrolą, ale niestety, przegraliśmy - przyznał obrońca Piasta Gliwice Uros Korun. Mistrzowie Polski przegrali z BATE Borysów 1:2 w rewanżowym starciu pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów i odpadli z dalszych zmagań.

Mariusz Hawryszczuk: Chciałem zapytać o ten stały fragment gry. Człowiek, który zdobywa bramkę, bezkarnie wbiega z piłką do waszej bramki.

 

Uros Korun: Wiemy, że Stasiewicz to świetny zawodnik i ma super dośrodkowania. Wiedzieliśmy, że to on będzie wykonywać stałe fragmenty. Zabrakło trochę koncentracji w tych ostatnich minutach. Mieliśmy mecz pod kontrolą, ale niestety, przegraliśmy.

 

Przy tej drugiej utracie bramki co należało wtedy zrobić?

 

Trudno teraz powiedzieć, ale myślę, że byliśmy dobrze ustawieni w tej strefie, w której zawsze stoimy. To było świetne dośrodkowanie. Wszystko w tej akcji było idealne. Są takie momenty, że wszystko robisz dobrze, ale oni byli i tak jeszcze lepsi.

 

Miał być dwumecz z Rosenborgiem, bo to ten zespół przeszedł do kolejnej rundy. Będzie dwumecz z Riga FC. Chyba "tylko" z Riga FC.

 

Wiemy, że w Lidze Europy też są mocni przeciwnicy. Dla nas jednak ważna jest teraz sobota i mecz ligowy. Musimy zresetować głowy i patrzeć najpierw na ekstraklasę.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

Mariusz Hawryszczuk, KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze