PlusLiga: Grzechnik wrócił do Radomia

Siatkówka
PlusLiga: Grzechnik wrócił do Radomia
fot. Cyfrasport

Bartłomiej Grzechnik w sezonie 2019/20 będzie ponownie reprezentował barwy drużyny Cerrad Czarnych Radom. 26-letni środkowy wraca do swojego macierzystego klubu po trzyletniej przerwie.

Grzechnik, po wywalczeniu z drużyną RCS Czarnych Radom awansu  do PlusLigi w sezonie 2012/13, przez kolejne trzy lata bronił barw WKS w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Po rozgrywkach 2015/16 środkowy przeniósł się do BBTS Bielsko-Biała. Kolejne dwa lata swojej kariery (sezony 2017/18 i  2018/19) spędził w drużynie MKS Będzin. 
 
Teraz ponownie zagra w swoim macierzystym klubie. Dla 26-letniego środkowego bloku zbliżające się rozgrywki PlusLigi, będą już siódmym sezonem w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. O miejsce w pierwszym składzie w nadchodzącym sezonie rywalizować będzie z Alenem Pajenkiem, Damianem Boruchem oraz Michałem Ostrowskim.
 
Grzechnik w PlusLidze łącznie rozegrał 126 meczów i zdobył 664 punkty. W barwach Cerrad Czarnych Radom w PlusLidze wystąpił w 54 meczach i zdobył dla drużyny WKS 283 punkty.
 
– Cieszymy się z przyjścia Bartka do drużyny. Skład Cerrad Czarnych Radom nie został jeszcze zamknięty, lecz w zbliżających się dniach ogłosimy dwóch ostatnich siatkarzy, którzy będą reprezentować barwy naszego klubu – powiedział prezes WKS Czarni Radom S.A. Wojciech Stępień. 
 
 
Kadra Cerrad Czarnych Radom na sezon 2019/20 (stan na 19 lipca):
 
rozgrywający: Dejan Vincić, Michał Kędzierski.
przyjmujący: Thanasis Protopsalptis, Bartosz Firszt.
atakujący: Michał Filip, Karol Butryn.
środkowi: Alen Pajenk, Michał Ostrowski, Bartłomiej Grzechnik, Damian Boruch.
libero: Michał Ruciak, Mateusz Masłowski.
RM, wksczarni.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie