Szostak swoją przygodę z MMA rozpoczął 17 stycznia 2015 roku. Właśnie wtedy podczas gali Tom 1 - First Blood w Sopocie pokonał przez TKO Janusza Dylewskiego. Podczas kariery stoczył sześć pojedynków, z czego wygrał trzy i tyle samo razy musiał uznać wyższość rywali. Po raz ostatni do klatki wszedł 18 maja tego roku. Przez techniczny nokaut przegrał z Bośniakiem Erko Junem.


30-latek to także znany kulturysta. Do uprawiania tej dyscypliny zainspirował go Arnold Schwarzenegger. Wiele zawdzięcza również Piotrowi Głuchowskiemu, który zachęcił go startów w zawodach. Szostak w swoim dorobku ma mistrzostwo Polski, Europy, jak również brązowy krążek mistrzostw świata. Na co dzień jest również trenerem personalnym.

Od września przed zawodnikiem MMA, a także kulturystą i trenerem personalnym całkiem nowe wyzwanie. Zamiast toczyć pojedynki w klatce będzie tańczył na parkiecie popularnego tanecznego show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jak sobie poradzi? Dowiemy się tego jesienią podczas jubileuszowej edycji programu.