Ważne wydarzenie w Zawierciu! Klub zyska potężnego sponsora

Siatkówka
Ważne wydarzenie w Zawierciu! Klub zyska potężnego sponsora
fot. Cyfrasport

Trwa sezon reprezentacyjny, lecz to nie oznacza, że kluby odpoczywają. Władze drużyn z PlusLigi walczą o pozyskanie nie tylko zawodników, ale także sponsorów. Ta sztuka udała się ekipie z Zawiercia. W środę ma zostać ogłoszony nowy, potężny sponsor klubu.

Drużyna z Zawiercia sprawiła miłą niespodziankę swoim kibicom awansując do półfinału PlusLigi w poprzednim sezonie. To oznacza, że w przyszłorocznych rozgrywkach Jurajscy Rycerze zagrają w europejskich pucharach. Nic więc dziwnego, że włodarzom klubu zależy na utrzymaniu wysokiego poziomu sportowego zespołu. Trudno jednak o niego bez odpowiednich środków. Wszystko wskazuje na to, że klub pozyska nowego sponsora. Taką informację za pośrednictwem Twittera podał wiceprezes zarządu Aluron Virtu Warta Zawiercie Bartosz Górski.

 

"Już jutro duże wydarzenie w Zawierciu. Klub zyskuje nowego, potężnego sponsora. Szczegóły na konferencji prasowej o godz. 12.00. Będzie się działo!" - napisał.

 

 

Siatkarze Aluronu Virtu Warty Zawiercie w poprzednim sezonie uplasowali się na czwartym miejscu w PlusLidze po porażce w walce o brąz z Jastrzębskim Węglem. 

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie