Groteskowy samobój Piasta! Podanie głową obrońcy wylądowało w siatce (WIDEO)

Piłka nożna

Trudno w to uwierzyć, jednak Piast Gliwice stracił kolejną bramkę na własne życzenie. Tuż po wznowieniu gry przez Riga FC, Uros Korun niefortunnie podał piłkę w stronę bramkarza Frantiska Placha, a ta wylądowała w siatce. To była druga bramka stracona tego wieczoru w kuriozalnych okolicznościach.

Mimo straty gola po błędzie własnym w pierwszej połowie, Piast zdołał wyjść na prowadzenie 3:1 w pierwszym meczu II rundy el. Ligi Europy z Riga FC.

 

Gdy wydawało się, że mistrz Polski ma już wszystko w swoich rękach, raz jeszcze w poczynania defensywy wdarła się ogromna nerwowość. W dziecinnie łatwej sytuacji kilkadziesiąt sekund po golu Jorge Felixa fatalnie zachowali się Korun i Plach.

 

Obrońca Piasta próbował zagrać piłkę do bramkarza, podczas gdy ten ruszył do zbliżającej się piłki. Skutkiem takiego biegu wydarzeń był kuriozalny samobój, bowiem słowacki obrońca nie zdążył do piłki nieuchronnie zmierzającej do jego bramki.


WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze