ICC: Lewandowski spełnił marzenie fanki Bayernu

Piłka nożna
ICC: Lewandowski spełnił marzenie fanki Bayernu
fot. PAP

Robert Lewandowski wraz z Bayernem Monachium przygotowuje się do zbliżającego się sezonu Bundesligi. Podczas jednego z meczów International Champions Cup sympatyczka niemieckiej drużyny wystosowała apel do polskiego napastnika o koszulkę. Gwiazda Bayernu nie wahała się i spełniła marzenie swojej fanki.

Mecze towarzyskie największych klubów piłkarskich to świetna okazja dla kibiców z innych części świata, by zobaczyć swoich ulubieńców. Nie inaczej było w USA, gdzie Bayern Monachium grał mecze w ramach International Champions Cup. Na stadionie w Kansas City jedna z fanek Bawarczyków poprosiła Lewandowskiego o koszulkę.

Na specjalnie przygotowanym transparencie mogliśmy wyczytać apel do Lewandowskiego. "Lewandowski, jestem w ciąży. Czy mogę Twoją koszulkę? Zrób to dla Anny" - głosił transparent przygotowany przez parę kibiców. Piłkarz dostrzegł prośbę fanki i wręczył jej swój trykot. Całe wydarzenie zostało udokumentowane w mediach społecznościowych przez samych zainteresowanych oraz amerykański profil Bayernu.

tweecie fana Bayernu nie brakowało podziękowań dla kapitana reprezentacji Polski. "Dziękujemy Ci Robercie Lewandowski za ten cudowny gest przekazania koszulki. Nie zapomnimy tego nigdy. Powodzenia w tym sezonie" - napisał Tyler w mediach społecznościowych.

Bayern zakończył już światowe tournée w ramach International Champions Cup.

 

30 i 31 lipca drużyna Lewandowskiego zagra w corocznym Audi Cup. Transmisja całego turnieju w Polsacie Sport.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze