Ciało znalezione w domu piłkarza Arsenalu

Piłka nożna
Ciało znalezione w domu piłkarza Arsenalu
fot. PAP

Ostatnie dni nie są łatwe dla piłkarzy Arsenalu. Po ataku uzbrojonych mężczyzn na Mesuta Ozila i Seada Kolasinaca, z piłkarzem tego klubu łączy się kolejną kryminalną historię. W domu Mohameda Elneny'ego w Egipcie odnaleziono niezidentyfikowane ciało...

Jak donosi serwis website24.ae, w domu Egipcjanina w prowincji Al-Gharbijja, który jest w trakcie budowy znaleziono ciało. Ojciec piłkarza, Nasser błyskawicznie wezwał policję, która bada tajemniczą sprawę i rozpoczęła dochodzenie.
 
 
Elneny jest zawodnikiem Kanonierów od 2016 roku, kiedy to przeniósł się na Wyspy Brytyjskie z FC Basel. Do tej pory rozegrał 59 spotkań, a tego lata wiele mówiło się o nowym klubie dla 26-latka.
 
Zaledwie 2 dni temu sieć obiegła informacja o ataku dwóch uzbrojonych mężczyzn na Ozila i Kolasinaca przebywających z żonami. Ich celem była prawdopodobnie kradzież terenowego Mercedesa należącego do byłego reprezentanta Niemiec.
 
Zagrożenie udało się zażegnać dzięki bohaterskiej postawie Kolasinaca: potężnie zbudowany Bośniak stanął w obronie swoich bliskich oraz przyjaciół i przegonił napastników przy użyciu... gołych pięści.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze