Wirtualny wywiad, czyli dziennikarz w Warszawie, zawodnik w Krakowie (WIDEO)

Siatkówka

XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera jest wielkim testem nie tylko dla kadry Vitala Heynena, która przygotowuje się do walki o igrzyska olimpijskie. W studiu Polsatu po raz pierwszy pokazujemy bowiem państwu technologię, dzięki której dziennikarz będący w Warszawie wirtualnie łączy się z zawodnikiem będącym na miejscu w Krakowie.

Studio do tegorocznego Memoriału Wagnera zlokalizowane jest na ulicy Łubinowej w Warszawie. Dzięki temu w piątek i sobotę - 2 i 3 sierpnia - będzie można w nim połączyć dwa wielkie siatkarskie wydarzenia weekendu. We Wrocławiu równolegle rozgrywany jest bowiem turniej kwalifikacyjny kobiet do igrzysk olimpijskich, w którym udział bierze reprezentacja Polski.

 

W naszym studiu pojawią się więc łączenia z reporterami, którzy będą obecni zarówno w Małopolsce, jak i w stolicy Dolnego Śląska. Będą również tradycyjne wywiady, które specjalnie dla Państwa przeprowadzą Marcin Lepa oraz Bożena Pieczko. To jednak nie wszystko, bo po raz pierwszy zaprezentujemy technologię, dzięki której dziennikarz prowadzący studio będzie mógł przeprowadzić rozmowę z siatkarzem będącym w Krakowie.

 

Pierwszy pokaz nowoczesnej technologii można było zobaczyć w czwartek, tuż po zakończeniu premierowego meczu Memoriału Wagnera Polska - Serbia. Wirtualnym gościem Krzysztofa Wanio był Dawid Konarski. - Obaj jesteśmy w Warszawie. Takie oto cuda techniki - rozpoczął rozmowę Wanio, który zapytał Konarskiego o ocenę swojego występu z Serbami.

 

- Na pewno mogło być troszeczkę lepiej, przede wszystkim w elemencie bloku i obrony. Gdzieś te piłki nam uciekały. Zagrywkę jednak bardzo ładnie wcielałem w życie, więc tu jest pole do popisu - odpowiedział Konarski.

 

Wirtualny wywiad z siatkarzem reprezentacji Polski w załączonym materiale wideo.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze