ICC: Remis Manchesteru United z Milanem. Piątek bez gola

Manchester United zakończył okres przygotowawczy bez porażki i w dobrych nastrojach czeka na start Premier League. Ostatnim rywalem Czerwonych Diabłów w International Champions Cup był AC Milan. W meczu z zespołem Krzysztofa Piątka padł remis 2:2, a serię rzutów karnych wygrała ekipa z Manchesteru.

Piątek miał okazję stanąć oko w oko z Davidem De Geą w Cardiff, jednak nie zdołał przełamać niemocy strzeleckiej. W pierwszej połowie do siatek po indywidualnych popisach trafiali Marcus Rashford oraz Suso, który pokonał swojego rodaka "rogalem" zza pola karnego.

Rossoneri wyszli na prowadzenie po pechowej interwencji Victora Lindelofa, jednak nie cieszyli się z niego zbyt długo. Dziesięć minut później podanie w polu karnym Pepe Reiny otrzymał Jesse Lingard i przy biernej postawie obrońców Milanu umiejscowił piłkę w dalszym rogu bramki rywali.

Remis w regulaminowym czasie gry oznaczał serię rzutów karnych oraz... kolejny mecz bez porażki Czerwonych Diabłów podczas okresu przygotowawczego. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera kończą więc wakacje z dorobkiem czterech zwycięstw i remisu.

To zespół z Premier League triumfował po komplecie trafionych jedenastek. Dopiero w piątej serii pomylił się Daniele Maldini.

WYNIKI, TERMINARZ I TABELA INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP

04.08.2019 godz. 16:00: Tottenham Hotspur - Inter Mediolan (Tottenham Hotspur Stadium, Londyn Anglia) - Polsat Sport

10.08.2019 godz. 18:00: Atletico Madryt - Juventus Turyn (Friends Arena, Sztokholm, Szwecja) - Polsat Sport

W okresie wakacyjnym na kanałach Polsat Sport Premium nie brakuje emocji i wielkich wydarzeń sportowych. W sierpniu widzowie obejrzą starcie klubowych gigantów poprzedniego sezonu, czyli mecz o Superpuchar Europy Liverpool FC – Chelsea. W obu kanałach Polsat Sport Premium są również emitowane wszystkie najlepsze mecze Ligi Mistrzów sezonu 2018/2019, a także historyczne finały tych rozgrywek.