Leon: Wiemy, co musimy poprawić

Siatkówka

- Wiemy, co musimy poprawić. Ciężko pracujemy, żeby nie popełniać tych błędów, które zdarzały się w Memoriale Wagnera - powiedział przyjmujący reprezentacji Polski, Wilfredo Leon. Biało-Czerwoni w najbliższy weekend rozegrają turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich.

Polacy w weekend zmierza się w Gdańsku z Tunezją, Słowenia oraz Francją. Stawką tego turnieju będzie wyjazd na igrzyska olimpijskie.

- Oczywiście chciałbym pojechać do Tokio. Przed nami kwalifikacje i szansa na igrzyska. Generalnie są to silne drużyny. Oczywiście najtrudniejszy będzie zapewne mecz z Francją. Na pewno damy z siebie wszystko - powiedział Leon.

Biało-Czerwoni przed turniejem kwalifikacyjnym rozegrali dwa mecze towarzyskie z Holandią oraz Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. W nim pokonali Serbów oraz Finlandię i przegrali z Brazylią.

- Wiemy, co musimy poprawić. Ciężko pracujemy, żeby nie popełniać tych błędów, które zdarzały się w Memoriale Wagnera. Wcześniej nie miałem dużo czasu na treningi z drużyną. Teraz mamy już za sobą ponad tydzień. Coraz lepiej się dogadujemy - dodał polski przyjmujący.

Transmisja turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich na sportowych antenach Polsatu.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie