Zakazy dla piłkarzy PSG! Dokument ma 35 stron

Piłka nożna
Zakazy dla piłkarzy PSG! Dokument ma 35 stron
fot. PAP

Nowy-stary dyrektor sportowy Paris Saint-Germain Leonardo przygotował specjalną listę uwzględniającą zakazy dla piłkarzy. Ma to poprawić dyscyplinę w klubie oraz zapobiegać niefortunnym wypadkowym. Tajemniczy dokument liczy... 35 stron!

W ostatnich latach wielokrotnie słyszeliśmy o niesnaskach w szatni PSG. Niektórzy piłkarze mogli robić więcej niż inni. Czy teraz się to zmieni? Tak ma być przynajmniej w teorii. Leonardo, który w czerwcu tego roku został po raz drugi w karierze dyrektorem sportowym klubu, chce wprowadzić kilka zmian. Dlatego przygotował specjalny dokument zawierający liczne zakazy. Piłkarze musieli złożyć swój podpis, akceptując pomysły Brazylijczyka.

 

"France Football" informuje, że zawodnicy PSG nie będą mogli samodzielnie prowadzić swoich kont w mediach społecznościowych, jeśli wcześniej nie powiadomią o tym klubu. Nie będą też mogli współpracować z osobistymi lekarzami oraz uprawiać takich sportów jak narciarstwo czy jazda na nartach wodnych. Ma to zapobiegać kontuzjom oraz scalić zespół. Leonardo jest pod wrażeniem modelu dyscypliny w Juventusie, dlatego chce to przełożyć na zespół z Paryża.

 

Co ciekawe, kiedy do PSG trafił Neymar, to otrzymał pozwolenie na m.in. współpracę z fizjoterapeutami oddanymi tylko jemu.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie