Babilon MMA 9: Michał "Masakra" Kita w walce wieczoru na "9" w Międzyzdrojach

Sporty walki

Jeśli jubileusz to tylko na gali Mieszanych Sztuk Walki - "Babilon MMA 9" w Międzyzdrojach. Michał "Masakra" Kita (18-10-1, 10 KO, 5 SUB) stoczy swój 30. pojedynek na zasadach MMA i będzie to walka wieczoru 16 sierpnia w miejscowym Amfiteatrze. Menedżer i promotor Tomasz Babiloński już po raz 11. organizuje galę w nadmorskim kurorcie.

- Międzyzdroje, obok Wieliczki i Legionowa, to moje sztandarowe miejsce, z którym mocno się utożsamiam, bowiem od ponad 10 lat organizuję tutaj swoje gale. Najpierw długo był boks zawodowy, potem dołączyło olimpijskie pięściarstwo pod szyldem "Talent Factory", czyli poszukiwania nowych talentów, a także cieszące się coraz większym zainteresowaniem MMA. W tym roku koncentrujemy się na Mieszanych Sztukach Walki, pojawią się bardzo znani, cenieni i doświadczeni zawodnicy, ale też młodzi, mniej rozpoznawalni i utytułowani, którzy chcą się zaprezentować z jak najlepszej strony szerszej publiczności - mówi Tomasz Babiloński.

 

Bilety na galę Babilon MMA 9 dostępne tutaj!

 

Michał "Masakra" Kita, były pretendent do tytułu mistrzowskiego KSW, po raz 3. będzie walczył dla organizacji "Babilon MMA". W styczniu w Żyrardowie pokonał Artura Głuchowskiego, a kilka tygodni temu na torze kolarskim w Pruszkowie zremisował z Łukaszem Brzeskim. Nazwiska swego kolejnego rywala jeszcze nie zna, ale Tomasz Babiloński zapewnił, że to będzie kolejny twardy i wymagający rywal jak przystało na "okrągłą" walkę w popularnej klatce.

 

- Wspaniałe miejsce, świetna publiczność i walki na wysokim poziomie z dużą dawką emocji i zmienności sytuacji. Mam nadzieję, że pogoda, która czasem płatała figle, tym razem dopisze i znów zorganizujemy wielkie widowiskowe Mieszanych Sztuk Walki. Jakość gwarantują Michał Kita, jak również inni uczestnicy gali 16 sierpnia m.in. związany kiedyś z organizacją UFC Paweł Pawlak, Piotr Niedzielski czy Łukasz Sudolski, ale też inni fighterzy np. Mateusz Ostrowski, Piotr Kamiński i Patryk Trytek - dodał Tomasz Babiloński.

 

Bilety na galę Babilon MMA 9 dostępne tutaj!

mt, Informacja Prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze