Kolejna porażka ekipy Grabary na zapleczu Premier League

Huddersfield przegrało na własnym stadionie z Fulham 1:2 w meczu. 3 kolejki Championship. Po raz kolejny w wyjściowym składzie gospodarzy znalazł się Kamil Grabara.

Trzeba przyznać, że polski bramkarz od początku przygody w zespole "Terriers" ma okazje do wykazania się. Huddersfield kompletnie nie przypomina drużyny, która jeszcze dwa sezonu temu potrafiła utrzymać się w Premier League. W piątek po raz kolejny obejrzeliśmy zagubionych gospodarzy...

Strzelanie zaczęło się w drugiej połowie. Kilka minut po wznowieniu gry Grabarę pokonał Aleksandar Mitrovic. Huddersfield zdołało odpowiedzieć za sprawą Karlana Ahearne-Granta, tyle że było to jedyne celne uderzenie Hudderfield w tym spotkaniu!

Fulham było drużyną lepszą i na 10 minut przed końcem dopięło swego. Pięknym uderzeniem popisał się Ivan Cavaleiro, a Grabara nie miał szans na skuteczną interwencję.

Huddersfield - Fulham 1:2 (0:0)

Bramki: Aheame-Grant 57 - Mitrovic 51, Cavaleiro 80

Huddersfield: Grabara - Hadergjonaj, Elphick, Schindler, Kongolo - Bacuna (54 Chalobah), Hogg, O'Brien - Kachunga (83 Mounie). Aheame-Grant, Pritchard (84 van La Parra).

Fulham: Bettinelli - Sessegon, Mawson, Ream, Bryan - Cairney, Arter, Johansen (76 Reid) - Knockaert (90+2 Le Marchand), Mitrovic, Cavaleiro (84 Reed).

Żółte kartki: Kachunga, Hogg - Sessegnon, Mawson.