Na pierwszym miejscu na liście Conte znajduje się Alexis Sanchez, który w lidze włoskiej reprezentował niegdyś barwy Udinese. Conte, gdy był trenerem Chelsea, chciał pozyskać na Stamford Bridge reprezentanta Chile, ale ten jednak wylądował w Manchesterze United. Przed tym sezonem szkoleniowiec z Italii znowu zainteresował się angażem tego zawodnika.

 

Drugim kandydatem jest Fernando Llorente, który współpracował z Conte w Juventusie. 34-letni napastnik w ostatnich dwóch latach nie miał okazji do częstych występów w barwach Tottenhamu, strzelając jedynie trzynaście goli. Zainteresowani Llorente są także włodarze Napoli.

 

A skoro mowa o Napoli, to Inter, a konkretnie Conte widziałby także w swoich szeregach Arkadiusza Milika. Mogłoby zatem dojść do wymiany, ponieważ w przeciwnym kierunku wybrałby się Icardi. Włodarze Nerazzurich monitorują sytuację Polaka. Ten, o czym niedawno informowaliśmy, został wyceniony przez Napoli na kwotę 60 milionów euro.

 

Ostatnim na liście Conte jest Ante Rebic, 26-latek z Eintrachtu Frankfurt, który poprzedni sezon zaliczy do jednych z najbardziej udanych w swojej karierze, strzelając dziesięć goli. Włoskie media zaznaczają, że jeszcze niedawno Inter był zainteresowany Edinem Dżeko, ale ten będzie grał w AS Roma. Oddala się natomiast opcja pozyskania Timo Wernera z RB Lipsk, który jest o krok od dołączenia do Bayernu Monachium.