Armia Fight Night 7: Wielki talent powróci do klatki!

Sporty walki

Już tylko nieco ponad 40 dni pozostało do gali Armia Fight Night 7. W Lublinie, 5 października, do klatki powróci m.in. Mansur Azhiev (3-0, 2 KO). Utalentowany zawodnik klubu Berkut WCA Fight Team zmierzy się z Adrianem Kępą (6-3, 3 KO, 2 SUB). Transmisja gali Armia Fight Night 7 na sportowych antenach Polsatu.

Mansur Azhiev cały czas pozostaje zawodnikiem niepokonanym. Reprezentant klubu Berkut WCA Fight Team rozpoczął zawodową karierę w 2018 roku, ale wcześniej również z powodzeniem startował amatorsko. Po raz ostatni w klatce zameldował się w kwietniu, kiedy na gali AFN 5 po świetnym występie pokonał jednogłośną decyzją sędziów Mariusza Moniaka.

 

W czwartym zawodowym występie Azhiev zmierzy się z najbardziej doświadczonym rywalem w dotychczasowej karierze - Adrianem Kępą. Zawodnik z Katowic w ostatnich siedmiu pojedynkach zwyciężał sześciokrotnie. Podczas ostatniej edycji Armia Fight Night po bardzo interesującym pojedynku pokonał na pełnym dystansie Sławomira Kołtunowicza.

 

Dla Azhieva występ na gali w Lublinie to szansa, aby wykonać kolejny krok do wielkiej kariery w świecie wszechstylowej walki wręcz. Dla Kępy to okazja, aby nie tylko zatrzymać młodszego brata Anzora, ale przede wszystkim zwrócić uwagę szerszej publiczności na swoją osobę i kontynuować marsz w sportowej karierze.

 

Transmisja gali Armia Fight Night 7 już 5 października na sportowych antenach Polsatu.

 

W załączonych materiałach wideo skróty ostatnich walk Mansura Azhieva oraz Adriana Kępy.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie