Smarzek-Godek: Nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu, ale cieszy komplet punktów

Siatkówka

- Nasze przeciwniczki zagrały naprawdę dobrze. Na pewno próbowały się nam postawić i nie przyjechały mówiąc: Śmiało możecie z nami wygrać. Próbowały napsuć nam krwi dobrą zagrywką i mocnymi atakami. Być może nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu, ale najważniejsza jest wygrana za trzy punkty - powiedziała liderka reprezentacji Polski Malwina Smarzek-Godek, po zwycięstwie 3:0 nad Słowenią, w inauguracyjnym meczu mistrzostw Europy.

Marcin Lepa: Bardzo ważne zwycięstwo na inaugurację mistrzostw Europy. Udało się zainkasować trzy punkty i to jest chyba najważniejsze?

 

Malwina Smarzek-Godek: Dokładnie tak, jak powiedziałeś. Najważniejsze jest to, że zgarnęłyśmy komplet punktów, tym bardziej że nie było to najłatwiejsze spotkanie. Co prawda nie było też najtrudniejsze, ale nie zmienia to faktu, że musiałyśmy się trochę napracować.

 

Miałem wrażenie, że problemy pojawiły się, kiedy Słowenia zaczęła serwować mocno.

 

Nasze przeciwniczki zagrały naprawdę dobrze. Na pewno próbowały się nam postawić i nie przyjechały mówiąc: Śmiało możecie z nami wygrać. Próbowały napsuć nam krwi dobrą zagrywką i mocnymi atakami. Być może nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu, ale najważniejsza jest wygrana za trzy punkty.

Marcin Lepa, AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze