Liverpool FC - Arsenal FC. Relacja i wynik na żywo

W sobotę kibiców angielskiej Premier League czeka hit kolejki. Na Anfield Liverpool podejmie Arsenal. Czy podopieczni Jurgena Kloppa po raz kolejny udowodnią, że aspirują do tytułu mistrzowskiego? A może "Kanonierzy" przerwą fatalną serię wyjazdową w mieście Beatlesów? Relacja i wynik na żywo od godziny 18:30 na Polsatsport.pl.

W trzeciej kolejce Premier League zmierzy się lider z drugą drużyną w tabeli. Zarówno Liverpool, jak i Arsenal wygrały swoje dotychczasowe spotkania, ale to "The Reds" są faworytami w tym starciu. "Kanonierzy nie wygrali na Anfield od siedmiu lat i patrząc na obecną formę rywali, o przerwanie czarnej passy będzie bardzo ciężko.

W zespole Liverpoolu na pewno nie zobaczymy Alissona. Bramkarz "The Reds" wciąż leczy kontuzję, dlatego trener Klopp będzie musiał skorzystać z Adriana. Rezerwowy golkiper również narzekał na drobny uraz, ale powinien pojawić się w sobotni wieczór na Anfield.

W zespole Arsenalu zobaczymy za to Mesuta Oezila, który po krótkiej nieobecności spowodowanej urazem i względami pozasportowymi wraca do składu. Również Granit Xhaka powinien dołączyć do drużyny "Kanonierów", ale bardzo możliwe, że menedżer Unai Emery pozostawi w środku pola Matteo Guendouziego. Młody Francuz zapowiada, że pomimo złej passy "The Gunners" w Liverpoolu, nie będą się bronić, a walczyć o pełną pulę.

- Jesteśmy lepszą drużyną niż rok temu. Lepiej czujemy się razem i mamy wystarczająco silny zespół. Stać nas na dobrą grę, dlatego jedziemy na Anfield po zwycięstwo. Sądzę, że możemy wygrać z każdą drużyną z Premier League - powiedział.

Relacja i wynik na żywo z meczu Liverpool - Arsenal od godziny 18:30 na Polsatsport.pl