Kasa musi się zgadzać! Trener Antiga wystąpi w nietypowej roli

Siatkówka
Kasa musi się zgadzać! Trener Antiga wystąpi w nietypowej roli
fot. PAP

Trener siatkarek Developres Skyres Rzeszów Stephane Antiga będzie miał okazję zadebiutować w nietypowej roli. We wtorek 27 sierpnia w godzinach 17.00–19.00 otworzy dla kibiców kasę biletową w Hali Podpromie i będzie sprzedawał karnety na sezon 2019/20.

Kibice rzeszowskiej drużyny będą mieli okazję zakupić karnet na zbliżające się rozgrywki z autografem trenera, ale również m.in. klubowe gadżety. Czy nowy szkoleniowiec rzeszowianek poradzi sobie z tym zadaniem równie dobrze, jak radził sobie na parkiecie i na trenerskiej ławce? 
 
W zbliżającym się sezonie trenera Antigę czekają nowe wyzwania. Przypomnijmy, że po raz pierwszy w swej karierze trenerskiej obejmie drużynę siatkarek. Wcześniej odnosił sukcesy z siatkarzami reprezentacji Polski (mistrzostwo świata 2014), Kanady (brąz Ligi Światowej 2017) oraz z klubem ONICO Warszawa (wicemistrzostwo Polski 2019). 
 
Ściągnięcie Antigi do Rzeszowa to największy hit okienka transferowego Ligi Siatkówki Kobiet. Drużyna Developres Skyres w minionym sezonie wywalczyła brązowy medal, ale w zbliżających się rozgrywkach ma większe apetyty. W kadrze doszło do sporych zmian. Pozostała jedynie piątka zawodniczek (m.in. reprezentantki Polski: Kamila Witkowska oraz Katarzyna Zaroślińska-Król oraz Serbka Jelena Blagojević), a wśród nowych nabytków są m.in. Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Tamara Gałucha, Aleksandra Krzos, Gabriela Polańska oraz Natalia Valentin-Anderson z Portoryko. 
 
 
Jak trener Antiga będzie sobie radził z prowadzeniem żeńskiej drużyny? Najlepiej przekonać się na własne oczy, kupując karnet na mecze Developres Skyres Rzeszów w sezonie 2019/20.
RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie