Magazyn Fortuna 1 Ligi: Radosny futbol po... grudziądzku? Z trenerem Pawlakiem i o afgańskim odkryciu

Piłka nożna
Magazyn Fortuna 1 Ligi: Radosny futbol po... grudziądzku? Z trenerem Pawlakiem i o afgańskim odkryciu
fot. Cyfrasport

W poniedziałek tradycyjnie spotykamy się w Magazynie Fortuna 1 Ligi. Głównym tematem kolejnego odcinka będzie drużyna Olimpii Grudziądz, a w studiu nie mogło zabraknąć trenera Mariusza Pawlaka. Tym razem rozpoczniemy wyjątkowo o godzinie 15:30 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl!

Olimpia Grudziądz w doskonałym stylu rozpoczęła aktualny sezon Fortuna 1 Ligi rozbijając 5:0 drużynę Chrobrego Głogów. W drugiej kolejce po zwycięstwie z Zagłębiem Sosnowiec także nie brakowało powodów do radości. Niestety od tego momentu "maszyna" Mariusza Pawlaka jakby się zacięła. Cztery porażki z rzędu zdjęły na pewno humor z twarzy fanów, piłkarzy i sztabu szkoleniowego zespołowi z Grudziądza. O możliwych przyczynach takiego stanu rzeczy i ewentualnych rozwiązaniach problemu prowadzący Marcin Feddek postara się porozmawiać z trenerem Mariuszem Pawlakiem.

 

W drużynie Olimpii w kapitalny sposób na początku sezonu zadebiutował Omran Haydary. 21-letni napastnik z Afganistanu przywitał się z polskimi kibicami hat-trickiem, a przed spotkaniem niewielu kibiców spodziewało się takiego mocnego wejścia nabytku drużyny z Grudziądza. Wyczyn piłkarza z trybun obserwowała także mocno wspierająca Omrana rodzina. Haydary całą dotychczasową karierę spędził w Holandii, m.in. przez dziesięć lat reprezentując barwy m.in. Rody JC Kerkade. Jakie jeszcze tajemnice kryje kariera 21-letniego zawodnika z Afganistanu? Tego wątku w magazynie nie może zabraknąć!

 

Premiera Magazynu Fortuna 1 Ligi w poniedziałek od godziny 15:30 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl.

 

Prowadzący: Marcin Feddek
Gość: Mariusz Pawlak, trener Olimpii Grudziądz
Stali eksperci: Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba

 

WYNIKI I TABELA FORTUNA 1 LIGI

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze