Liga Mistrzów: FK Krasnodar - Olympiakos SFP. Transmisja w Polsacie Sport Premium 3

Piłkarze Olympiakosu praktycznie zapewnili sobie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Grecki klub pokonał przed własną publicznością FK Krasnodar 4:0 w pierwszym meczu IV rundy eliminacji LM. Rosjanie stracili aż trzy bramki w ostatnich dwunastu minutach spotkania. Jak będzie tym razem? Transmisja meczu FK Krasnodar - Olympiakos SFP w Polsacie Sport Premium 3.

W ubiegłym tygodniu Olympiakos rozbił u siebie z FK Krasnodar 4:0. Na papierze formalnością powinien być wyjazd greckiego zespołu do Rosji, chociaż ekipa z Krasnodaru zdołała już sensacyjnie wyeliminować FC Porto.

Wynik spotkania w Pireusie przed tygodniem otworzył w 30. minucie dokładnym strzałem, Miguel Guerrero. Grecy udokumentowali swoją przewagę również drugim trafieniem. Tuż po wejściu na boisku świetnie w polu karnym odnalazł się Lazar Randjelović i pokonał rosyjskiego golkipera.

Kilka minut później młody Serb raz jeszcze wpisał się na listę strzelców, a wynik ustalił technicznym uderzeniem Daniel Podence, który tym samym niemal na pewno rozstrzygnął losy dwumeczu. O awans do 32-zespołowej Champions League walczy 12 klubów, a we wtorek i środę odbędą się po trzy spotkania.

Transmisja meczu FK Krasnodar - Olympiakos SFP w Polsacie Sport Premium 3 od godziny 20:15.

WYNIKI LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.