Armia Fight Night 7: Znamy podtytuł gali

Sporty walki
Armia Fight Night 7: Znamy podtytuł gali

Gala Armia Fight Night 7 odbędzie się już 5 października w Lublinie. Systematycznie w karcie walk lądują kolejne pojedynki, teraz przyszedł czas na podtytuł wydarzenia. Gala nawiąże do wydarzeń historycznych sprzed dokładnie 80 lat i uczci pamięć bohaterów "Bitwy pod Kockiem".

Bitwa pod Kockiem była ostatnią bitwą kampanii wrześniowej. Odbyła się w dniach 2-6 października 1939 roku pomiędzy oddziałami polskiej Samodzielnej Grupy Operacyjnej „Polesie” pod dowództwem generała Franciszka Kleeberga a niemieckimi oddziałami XIV Korpusu Zmotoryzowanego generała Gustava Antona von Wietersheima.

 

Już 5 października wydarzenia sprzed 80 lat zostaną upamiętnione na Lubelszczyźnie, gdzie doszło do tej bitwy. O poświęceniu polskich rezerwistów, ochotników oraz poleskich oddziałów nie mogła zapomnieć także organizacja Armia Fight Night. Siódma edycja gali będzie nosiła podtytuł "Pamięci Bitwy Pod Kockiem".

 

Aktualna karta walk Armia Fight Night 7:

 

k. ciężka: Sławomir Rawiński (1-1, 1 KO) vs Dominik Dąbrowski (0-0)
k. kogucia: Sylwester Miller (6-3, 5 SUB) vs Dawid Pasternak (8-4, 4 KO, 1 SUB)
k. piórkowa: Mansur Azhiev (3-0, 2 KO) vs Adrian Kępa (6-4, 3 KO, 2 SUB)

 

O gali Armia Fight Night 7

 

Wyjątkowa, siódma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 5 października w Lublinie, w drugą rocznicę powstania organizacji.

 

W 2017 roku na polskiej scenie MMA pojawił się zupełnie nowy projekt – gala sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Wydarzenie od samego początku zwróciło uwagę całej, sportowej Polski. Sześć poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

 

W drugą rocznicę powstania organizacji czeka nas coś absolutnie wyjątkowego na skalę światową. W klatce MMA zmierzą się reprezentanci wszystkich rodzajów sił zbrojnych Wojska Polskiego, a także żołnierze pod banderą amerykańską!

 

Hala MOSiR w Lublinie po raz pierwszy gościć będzie znamienitych gości z całego świata, a kilkanaście walk na zasadach MMA i K-1 dostarczą rozrywki na najwyższym poziomie wszystkim tym, którzy zdecydują się uczestniczyć w tym historycznym wydarzeniu.

 

5 października na lubelskiej hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich czekają nas prawdziwe, sportowe wojny.

 

Bilety już dostępne w sprzedaży na eventim.pl.

 

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze