Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Zarówno Bruk-Bet Termalica, jak i Podbeskidzie Bielsko-Biała przed rozpoczęciem sezonu Fortuna 1 Ligi przez ekspertów wymieniani byli w gronie faworytów do awansu do ekstraklasy. Która z drużyn przybliży się do tego celu po bezpośrednim spotkaniu? Relacja i wynik na żywo meczu Bruk-Bet Termalica - Podbeskidzie Bielsko-Biała od godziny 20:00 na Polsatsport.pl.

Po dobrym początku i trzech zwycięstwach z rzędu, w ostatnich trzech kolejkach podopieczni Piotra Mandrycza ponieśli trzy porażki. Przegrali kolejno z Chojniczanką Chojnice (0:1), Stalą Mielec (1:2) i Wigrami Suwałki (0:1). W lepszych nastrojach z pewnością są goście sobotniego meczu. Podbeskidzia w ostatniej kolejce wygrało u siebie z Olimpią Grudziądz (2:1) i wróciło na zwycięski tor po dwóch porażkach z rzędu.

 

Gospodarze z pewnością będą musieli szczególnie uważać na Karola Danielaka. Piłkarz Podbeskidzia ma w tym sezonie na swoim koncie cztery ligowe trafienia, dzięki czemu zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców Fortuna 1 Ligi. Lepszy od niego jest tylko autor pięciu trafień, Omran Haydary z Olimpii Grudziądz. 

 

Ostatni mecz pomiędzy tymi ekipami zakończył się wygraną ekipy z Małopolski (1:0). Gola na wagę trzech punktów strzelił wówczas Rumun Florin Purece. Po raz ostatni Podbeskidzie wygrało z drużyną z Niecieczy w 2016 roku. Na poziomie ekstraklasy triumfowali wtedy 2:0 po bramkach Adama Mójty i Mateusza Możdżenia.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Bruk-Bet Termalica - Podbeskidzie Bielsko-Biała od godziny 20:00 na Polsatsport.pl.

 

WYNIKI I TABELA FORTUNA 1 LIGI

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze