Fortuna 1 Liga: Radomiak Radom – Sandecja Nowy Sącz. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W siódmej kolejce Fortuna 1 Ligi Radomiak Radom zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz. Zespoły dzieli punkt w tabeli, a ewentualne zwycięstwo mogłoby znacznie poprawić sytuację każdej z drużyn. Relacja i wynik na żywo od godzin 17:30 na Polsatsport.pl.

Radomiak po dwóch zwycięstwach na początku sezonu znacząco obniżył loty. Dwa punkty w ostatnich czterech meczach z pewnością nie satysfakcjonują beniaminka Fortuna 1 Ligi. W meczu z Sandecją przed własną publicznością radomianie liczą na znaczną poprawę swojej gry.

Po bezbramkowym remisie z Odrą Opole zawieszony został trener Radomiaka, Dariusz Banasik. Szkoleniowiec obejrzy z trybun dwa najbliższe mecze swojej drużyny. Wszystko przez swoje zachowanie w końcówce ostatniego meczu, kiedy to mocno nie zgadzał się z decyzją o niepodyktowaniu rzutu karnego. W najbliższym spotkaniu zastąpi go Maciej Lesisz.

Z kolei Sandecja odbudowuje swoją formę. Po nieudanym starcie w rozgrywkach, podopieczni Tomasza Kafarskiego zdobyli sześć punktów w ostatnich trzech meczach. Mecz zapowiada się jako bardzo wyrównany. Jeśli dodamy do tego komplet sprzedanych biletów, możemy być świadkami ciekawego widowiska.

- Przed nami mecz z bardzo trudnym rywalem, chyba najtrudniejszym ze wszystkich dotychczasowych, z którymi zagraliśmy. To bardzo doświadczony zespół. Maciej Korzym, Maciej Małkowski, Tadeusz Socha, Bartłomiej Dudzic, Damian Chmiel, to najbardziej znani piłkarze Sandecji. Przeciwko nim musimy być bardzo zdyscyplinowani taktycznie – powiedział asystent trenera Banasika.

Relacja i wynik na żywo od godziny 17:30 na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze