UFC: Błachowicz odpowiedział na szyderczą uwagę Jonesa

Sporty walki

Jan Błachowicz (24-8, 6 KO, 9 SUB) postanowił w końcu odpowiedzieć na zaczepkę Jona Jonesa (25-1-1NC, 10 KO, 6 SUB). Mistrz wagi półciężkiej kilka dni temu zakpił z polskiego zawodnika.

W poniedziałek Błachowicz był gościem Ariela Helwaniego w popularnym programie "Ariel Helwani's MMA Show". Tam wypowiedział się m.in. o potencjalnym starciu z Jonem Jonesem. - Czeka na to cała Polska. Jeśli dasz mi tę walkę, to poczujesz legendarną polską siłę. Obiecuję ci najcięższą walkę w życiu - powiedział.

 

Rozmowa z dziennikarzem zakończyła się słowem "dziękuję". Jones wykorzystał to do wyszydzenia polskiego zawodnika. - Prawie się nieco zdenerwowałem, aż usłyszałem, jak mówi "dziękuję" na końcu - napisał na Twitterze.

 

Błachowicz po trzech dniach zdecydował się na odpowiedź.

 

- Wyjaśnijmy coś sobie. Nie dziękowałem tobie. Powiedz jednak - podziękujesz mi po walce, kiedy zabiorę pas ze sobą do Polski? - spytał również na Twitterze.

 

Według wielu ekspertów Błachowicz jest naturalnym pretendentem do walki o pas wagi półciężkiej z Jonem Jonesem. Największa organizacja MMA na świecie na razie jednak nie ogłosiła takiego starcia.

Skróty ostatnich walk Błachowicza i Jonesa w załączonych materiałach wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie