Fortuna 1 Liga: Puszcza Niepołomice - PGE FKS Stal Mielec. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Piłkarze Stali Mielec liczą na czwarte ligowe zwycięstwo z rzędu i umocnienie się na pozycji lidera Fortuna 1 Ligi. Z kolei Puszcza Niepołomice w przypadku wygranej zrówna się punktami z zespołem prowadzonym przez Artura Skowronka. Relacja i wynik na żywo meczu Puszcza Niepołomice - PGE FKS Stal Mielec od godziny 19:00 na Polsatsport.pl.

Po sześciu kolejkach czołówka tabeli wciąż jest szeroka, lidera - Stal i trzynastą drużynę - Puszczę dzielą zaledwie trzy punkty. Warta Poznań, która w tej kolejce uległa na wyjeździe Olimpii Grudziądz 1:2 oraz mielczanie zgromadzili po trzynaście punktów i przewodzą na zapleczu Ekstraklasy.

 

Z kolei Puszcza, która w tym momencie plasuje się na 13. miejscu ma na koncie dziesięć "oczek". W ostatniej kolejce gospodarze niedzielnej potyczki pokonali na wyjeździe Chojniczankę Chojnice 1:0.

 

Stal w trzech minionych kolejkach wygrała wszystkie spotkania. Zespół trenera Skowronka okazał się lepszy id Miedzi Legnica (1:0), Bruk-Bet Termalicy Nieciecza (2:1) oraz Olimpii Grudziądz (2:0). Goście są faworytem meczu w Niepołomicach, ale Puszcza na własnym terenie jest bardzo groźna.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Puszcza Niepołomice - PGE FKS Stal Mielec od godziny 19:00 na Polsatsport.pl.

 

WYNIKI I TABELA FORTUNA 1 LIGI

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze