El. ME U-21: Polska - Estonia. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Reprezentacja Polski U-21, po zwycięstwie nad Łotwą 1:0 w drugim meczu eliminacji Mistrzostw Europy, na Stadionie Miejskim w Białymstoku zmierzy się z Estonią. Relacja i wynik na żywo od 18.00 na Polsatsport.pl!

Polacy po mistrzostwach Europy U-21 we Włoszech w kolejnych eliminacjach będą musieli sobie radzić bez kilku zawodników, którzy nie są uprawnieni do gry z powodu wieku lub zostali powołani do seniorskiej kadry. Czesław Michniewicz nie skorzysta z usług m.in. Dawida Kownackiego, czy Krystiana Bielika.

 

Młodzieżowa reprezentacja Polski w pierwszym meczu wygrała z Łotwą, po golu strzelonym przez Patryka Klimalę. Mecz w Jełgawie był pełen chaosu i obfitował w wiele niedokładnych podań i fauli. Polacy nie po raz pierwszy mieli problem w ataku pozycyjnym i nie potrafili stworzyć wielu klarownych sytuacji do zdobycia kolejnych bramki.

 

Estonia w pierwszym meczu przegrała na własnym boisku z Bułgarią aż 0:4. Bułgarzy byli drużyną zdecydowanie lepszą i przy odrobinie szczęścia mogli strzelić więcej goli.

 

Biało-Czerwoni są zdecydowanym faworytem spotkania Polska-Estonia. O ile podopieczni Czesława Michniewicza wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności, kibice w Białymstoku powinni być świadkami festiwalu strzeleckiego.

JA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze