Messi o kolacji z Ronaldo: Przyjąłbym jego zaproszenie

Piłka nożna
Messi o kolacji z Ronaldo: Przyjąłbym jego zaproszenie
fot. PAP/EPA

Podczas sierpniowej gali UEFA w Monako, Cristiano Ronaldo wyznał publicznie, że nie miał jeszcze okazji zjeść wspólnej kolacji z Lionelem Messim. Portugalczyk zaznaczył jednocześnie, że ma nadzieję, iż niebawem się to zmieni. Teraz gwiazda Barcelony odniosła się do pomysłu gracza Juventusu. - Nie mam z żadnego problemu z Cristiano. Nie jesteśmy przyjaciółmi, ale to dlatego, że nigdy nie dzieliliśmy wspólnie szatni - powiedział Argentyńczyk.

Największe gwiazdy w historii współczesnego futbolu niczym starzy przyjaciele usiedli w pierwszym rzędzie na gali w Monako. Odwieczni rywale byli wobec siebie bardzo przyjaźni i zdradzili kilka tajemnic swojej relacji. - Zastanawiam się, czy taka historia miała kiedykolwiek miejsce w futbolu. Dwóch piłkarzy, na tej samej scenie, przez cały czas. Oczywiście, że mamy dobre relacje. Jednak nadal nie zjedliśmy razem kolacji, ale mam nadzieję na to w przyszłości - powiedział Ronaldo, który został nagrodzony solidną porcją braw.

 

Messi w rozmowie z katalońskim sport.es odniósł się do zaproszenia Ronaldo. - Nie wiem, czy uda nam się zjeść wspólną kolację. Nasze drogi z wielu względów się krzyżują. Każdy z nas ma własne życie i wiele obowiązków, ale oczywiście przyjąłbym takie zaproszenie - zaznaczył 32-latek.

 

Wicemistrz świata zapewnił, że między nim, a Ronaldo nie ma wzajemnej niechęci. - Zawsze podkreślałem, że nie mam z nim żadnego problemu. Nie jesteśmy przyjaciółmi, ale to dlatego, że nigdy nie dzieliliśmy wspólnie szatni. Zawsze, gdy widzimy się na różnych galach, to od dłuższego czasu rozmawiamy - wyznał Messi.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie