Phelps cieszy się z narodzin trzeciego dziecka

Inne
Phelps cieszy się z narodzin trzeciego dziecka
fot. PAP

Najbardziej utytułowany sportowiec w historii igrzysk olimpijskich Michael Phelps cieszy się z żoną Nicole z narodzin trzeciego dziecka. Ich kolejny syn otrzymał imiona Maverick Nicolas - poinformowała żona pływaka na jednym z portali społecznościowych.

"Skradł wszystkie nasze serca i wprawił mnie w ekstazę jako mamę trzech chłopaków" - napisała Nicole.

 

Najstarszy brat urodzonego 9 września Mavericka Boomer urodził się w maju 2016 roku, a młodszy Beckett Richard - w lutym 2018 r.

 

Wieloletni szkoleniowiec 23-krotnego mistrza olimpijskiego Bob Bowman z humorem powitał narodziny kolejnego synka Phelpsa.

 

"Jestem szczęśliwy, że mogę powitać na świecie mavericknphelps. Pracujemy nad sztafetą" - napisał Bowman na swoim koncie na Twitterze.

 

Z Rio de Janeiro w 2016 roku Phelps przywiózł sześć medali - pięć złotych i srebrny, a w sumie zdobył w igrzyskach 28, w tym 23 złote. W Brazylii, gdzie zakończył karierę, kibicowała mu narzeczona - a obecnie żona - Nicole Johnson z trzymiesięcznym wówczas Boomerem.

 

Phelps jest obecnie trenerem-asystentem na uniwersytecie Arizona, uczelni w której przygotowywał się do igrzysk w 2016 r. Ma zajęcia i wykłady jako trener-motywator.

 

CM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze